Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перед “зебрами” з’явились попереджувальні надписи

У рамках всеукраїнської акції “Відповідальний пішохід” патрульні, взявши в озброєння, балончики з краскою та трафарети нагадали містянам як правильно переходити проїзну частину за допомогою попереджувальних надписів біля пішохідних переходів. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

До нанесення мотиваційних надписів також долучилося багато небайдужих громадян: волонтерський загін “Єдність” Української медичної стоматологічної академії, “Юні інспектори дорожнього руху” Полтавської школи №19, активісти та перехожі.

Головна мета цієї акції − привернути увагу пішоходів до проблеми порушення елементарних правил власної безпеки під час переходу проїзної частини.

“Подивись”, “Візьми дитину за руку”, “Зніми навушники”, “Сховай телефон”, “Велосипедист” − ці прості, але, водночас, важливі нагадування мають привернути увагу пішоходів, аби ті були уважними на дорозі.

“Робити добрі справи – легко, тож запрошуємо активних та небайдужих громадян долучатися до проведення наших наступних заходів”, – йдеться у повідомленні.