Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на Театральній площі відбудеться благодійний концерт

26 травня, у неділю, з 13:00 до 21:00 у Полтаві на Театральній площі відбудеться благодійний концерт Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Цього року акція добігає кінця і даний захід буде останнім у її рамках.

У 2019 році ВБФ “Серце до серця” збирали кошти для закупівлі діагностичного та лікувального обладнання у кардіологічні відділення, тож за кілька місяців обладнання з’явиться у полтавській дитячій клінічній лікарні, за адресою Шевченка, 34.

Цього року організатори проводили кілька благодійних акцій – це пробіг, вело забіг, аукціон побачень, ряд інших івентів, по області у реалізації благодійної справи активно допомагало обласне управління сім’ї молоді та спорту, а також обласне управління освіти.

Що ж стосується міських освітян, то нажаль цього року, як і всі минулі роки, управління не знайшло за потрібним долучитися до благодійної справи.

Минулого 2018 року на зібрані благодійні кошти у сумі 226 326 грн придбали діагностичний аудіометр AD629 (з ліцензіями та Diagnostic Suite).

Остаточна зібрана сума цього року буде оголошена щойно всі райони здадуть необхідні звіти, але наразі вона вже досягла близько 180 тисяч гривень.

На благодійному концерті заплановані виступи дитячих творчих колективів нашого міста, а хедлайнером буде незмінний Артем Лоїк.