Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві греко-католики проведуть молодіжний форум відповідальних людей

Команда організаторів Всеукраїнського форуму відповідальних людей та Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ інтегруватимуть нові ідеї та можливості у розвиток молоді. Для цього у найближчі півроку в шістьох містах країни буде проведено низку форумів, у яких можуть взяти участь люди, які готові змінювати себе та своє оточення задля кращого майбутнього, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

21 травня Форум відбудеться у Полтаві. Також Форуми відповідальних людей 2019 року охоплять міста Дніпро,  Дрогобич, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Червоноград, Львів.

Форум відповідальних людей — це платформа для знайомства, комунікації та започаткування спільних проектів для громадських активістів, представників духовенства, волонтерів, студентів, бізнесменів та просто відповідальних людей України.

Спікери з різних сфер діяльності охоче розповідатимуть про свої історії успіху, поділяться цінними думками, а також надихнуть на нові починання тих, хто був готовий не чекати змін, а творити їх вже сьогодні.

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, спікер форуму, ділиться своїми думками:

“Для мене Форум відповідальних людей – це чудовий майданчик для налагодження діалогу між відповідальними та небайдужими людьми з різних регіонів України. Форум є своєрідною креативною лабораторією суспільних інновацій, а також місцем, де можна знайти однодумців для реалізації своїх проектів. Крім того, це чудовий простір для діалогу різних секторів, зокрема влади, громадянського суспільства та бізнесу”.