Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Полтаві дискутуватимуть щодо благоустрою зелених зон

У п’ятницю, 31 травня, полтавців запрошують на публічну дискусію «Зелений каркас міста Полтава». Захід відбудеться о 16:00 у Павільйоні на Театральній площі.

Мета заходу – привернути увагу до проблем функціонування та благоустрою зелених зон в умовах розвитку міста та посилених темпів урбанізації, повідомляє ГО “Нова Полтава”.

Перехід від класичних природоохоронних територій до екомереж є вимогою часу. Численні дослідження показують, що ізольовані охоронні території це своєрідні об’єкти, ділянки, острівки, острови, які з часом втрачають біоландшафтне й історико-культурне різноманіття, і не можуть забезпечити їх збереження в перспективі. Тому концепція екомережі була вдосконалена: з’явилась ідея створення екологічних коридорів, які повинні зв’язувати місця, де збереглося біотичне різноманіття й об’єкти культурно-природної спадщини екологічні ядра.

Протягом заходу учасники матимуть змогу дізнатися про:

  • критерії визначення пріоритетності розвитку зелених зон,

  • зелені коридори та їх планування,

  • досвід Харкова.

Спікери: Ute Cornec (Німеччина) – професор, доктор інженерних наук, інтегрований інспектор, Марина Крячко (Харків) – архітекторка, ландшафтна дизайнерка (ArtGeo)

Вхід вільний. Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/362385054623907/