Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві чотирьом підприємцям не дозволили розміщувати тимчасові споруди

Сьогодні, 28 травня, у Полтавській міській раді відбулося чергове засідання комісії щодо питань розміщення тимчасових споруд, яке провела заступник міського голови Полтави з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

З розглянутих пропозицій кільком підприємцям відмовили у встановленні тимчасових споруд, зокрема, за адресами: вул. Монастирська, 13, площа біля ОЦЕВУМ, вул. 9 Травня, вул. Зіньківська, 14. Іншим підприємцям подовжили дозволи терміном на 1 рік, повідомили у Полтавській міській раді.

– Тимчасові споруди повинні мати привабливий зовнішній вигляд, комфортність, доступність для полтавців, – наголосила Тетяна Юрченко. – Вимоги лишаються непорушними та єдиними для всіх підприємців, а їх виконання ми обов’язково проконтролюємо.

Окрім того, Тетяна Юрченко зазначила, що продовжується і розгляди звернень щодо розміщення атракціонів у парках міста:

– Пріорітетом є безпека дітей, особливо в період літньої спеки. Тому наявність аптечки – обов’язкова. Всі атракціони мають бути безпечними для експлуатації. Сонячний, Петровський та Корпусний парки вже укомплектовані. Підприємці пропонують додаткові майданчики, але вважаю, що їх надмірна кількість перевантажить місця відпочинку. Потрібно врахувати інтереси всіх категорій населення, адже якщо ми все заставимо атракціонами, то полтавцям просто ніде буде гуляти.

Питання щодо розміщення у Полтаві тимчасових точок продажу морозива, солодкої вати, баштанних культур, попкорну комісія вирішила доопрацювати і розглянути на наступному тижні. Має бути розумний баланс між задоволенням потреб людей і загрозою захаращення міста торговими точками.

Перейти до вмісту