Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві бізнесмен та марафонець розповість містянам, як досягати успіху попри невдачі

У суботу, 11 травня о 17:00 у приміщені полтавського осередку Української академії лідерства (провулок Рибальський, 16) пройде відкрита лекція Мирослава Мухи на тему: «Невдача – це така удача, сенс якої ти ще не зрозумів».

Мирослав – бізнесмен у сфері продажу будматеріалів, у жовтні минулого року пробіг «Wizz Air Kyiv City Marathon» на 42 кілометри, служив військовим у спецпідрозділі “Барс” та учасник бойових дій.

Під час лекції ви навчитеся:
• Умінням знаходити нові, вдалі можливості;
• Прислухатися до своєї інтуїції і, на її основі, приймати позитивні рішення;
• Як фотримувати задоволення від будь-якої вдалої події;
• Як завдяки гнучкому відношенню до життя, перетворювати невдачі в удачі

Захід пройде в рамках проекту «Засновник», який ініціює полтавський осередок Української академії лідерства. У рамках цього проекту успішні підприємці діляться власним досвідом із містянами.

«Засновник» створений для того, щоб підприємці з досвідом надихали молодих та амбітних полтавців діяти і реалізовувати свої мрії. Гості заходів проекту можуть дізнатися про особливості ведення бізнесу та самим зробити перші кроки до власної справи.

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Данило Карпа

поширити новину: