Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах запрацював Зелений Офіс підтримки громадських ініціатив

Днями у Лубнах відкрили Зелений Офіс підтримки громадських ініціатив. Учора, 21 травня, там провели перші зустрічі з представниками громадськості. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко. 

– Цей простір планувався мною на прикладі центрів діяльності активних людей, які давно існують в розвинутих країнах, а не так давно з’явилися і в великих містах України. Для прикладу в Києві, Чернігові, Вінниці та Львові представлена мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва т.з «хаби» (HUB). Це обладнані простори де всі охочі можуть знайти підтримку для реалізації своїх творчих ідей, самовдосконалення, розвитку інноваційних проектів, врешті для цікавого і корисного спілкування, – написав Руслан Ляшко.

За його словами, проект абсолютно новий для Лубен.

– Я вже з першого дня я отримав купу коментарів від місцевих знавців-скептиків, які вбачають в проекті все, що завгодно крім реальної ідеї, яку ми закладали в проекті. На щастя в Лубнах є і реально активні люди, які розуміють всі перспективи використання нових можливостей новоствореного офісу. Тож вже з першого дня в офісі було людно. Дякую за плідну зустріч з президентом Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу. Не менш цікавими були зустрічі і з соціально активними лубенцями, зокрема з адміністраторами інтернет-спільноти «Мої Лубни» Валентиною Сиротою та Вадимом Хоменко. Звісно, що початковий етап для нас складний, але ми переконані, що все вдасться.

Руслан Ляшко звернувся до всіх громадських організацій, активних жителів Полтавщини із закликом приєднатися, пропонувати свої теми для обговорень, лекцій, занять, зустрічей. 

– Ми надаємо можливості для проведення громадських слухань, обговорень тим, кому є чим поділитися з людьми. Давайте разом втілювати наші мрії.