У Лохвиці відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу (ФОТО)

11–12 квітня на базі Лохвицької дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2006 р.н.

Аби помірятися вправністю у техніці володіння м’ячем, на змагання прибули команди з ДЮСШ міста Лубни, ДЮСШ міста Прилуки, ДЮСШ міста Світловодськ, ДВК «Вікторія» міста Канів, ДЮСШ «Колос» міста Канів, КДЮСШ міста Лохвиця. Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Волейбольні баталії серед 7 команд тривали два дні, у підсумку виявивши найсильнішу команду гравців. Переможницею Всеукраїнського волейбольного турніру у Лохвиці стала команда ДВК «Вікторія» з Канева. Другу сходинку почесного п’єдесталу зайняла команда КДЮСШ «Лохвиця-1», у запеклій боротьбі поступившись суперницям лише 2-ма очками. Третє місце вибороли волейболістки з ДЮСШ міста Прилуки.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, кубки і медалі, а всі команди-учасниці – солодкі призи від основного спонсора турніру, яким виступила Лохвицька міська рада.

Цінні призи на згадку про місто Лохвицю вручили кращим гравцям команд. З лохвичанок ними стали Валерія Бевзова з команди «Лохвиця-1» та Поліна Міщенко з команди «Лохвиця-2».