Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці з нагоди Дня родини і Дня матері відбулося сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо»

11 травня 2019 року з нагоди Дня родини і Дня матері у парку культури та відпочинку «Придніпровський» з метою популяризації сімейного відпочинку відбулося сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо».

У Кременчуці вже стало доброю традицією відзначати це свято дружною кременчуцькою родиною у парку культури та відпочинку «Придніпровський». Організатором заходу є управління у справах сімей та дітей. Воно проводиться з метою збереження народних родинних традицій і моральних цінностей сім`ї, зміцнення її авторитету, повідомляє Кременчуцька міськрада.

Цього року День сімейного відпочинку проходив під гаслом – «Родинне коло єднає всіх навколо». Участь у заході взяли 50 сімей, близько 100 дітей. Вони мали можливість взяти участь у цікавому розважальному та пізнавальному квесті.

Учасників заходу привітав начальник управління у справах сімей та дітей Андрій Макаров. Він побажав всім кременчуцьким родинам щастя, здоров’я, добра та гарно відпочити та насолодитися організованим для них святом.

Поділившись на команди батьки разом з дітьми відвідали різні локації, де на них чекали чудові розваги та конкурси, підготовлені працівниками Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Після завершення квесту всі родини зібралися на майданчику біля головної сцени парку «Придніпровський», де кращі дитячі творчі колективи міста підготували для них концертну програму. За участь у заході кожна родина отримала Диплом від управління у справах сімей та дітей та подарунок.

 

поширити новину: