Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Кременчуці українські хокеїсти провели майстер-клас для дітей

14 травня Українська хокейна ліга провела відкритий майстер-клас для вихованців КДЮСШ «Авангард» в Кременчуці. У заняттях з професійними гравцями взяло участь сто юних кременчуцьких хокеїстів 2005-2010 р.н.

Про це повідомили у прес-службі ХК “Кременчук”

Під частригодинного тренування на СК «Айсберг» юніорів з гравцями з команд УХЛ заняття розбили на дві частини, де були шість різних вправ на льоду і двостороння гра. Юні хокеїсти захоплено і азартно займалися зі своїми кумирами на льоду, що, безумовно, допоможе їм у подальшому хокейному зростанні.

Після тренування учасники майстер-класу провели фото- і автограф-сесії.

Тренерами відкритого майстер-класу УХЛ були:

Євген Аліпов – триразовий чемпіон України, екс-гравець «Сокола», «Беркута» і харківського «Динамо», асистент головного тренера «Компаньйона» (2010-2012), головний тренер національної збірної Грузії (2012-2015), головний тренер юніорської збірної Україна (2015/16), нині – тренер ДЮСШ «Крижинка» (Київ)
Данило Бабчук – захисник МХК «Динамо», переможець юніорського Чемпіонату світу в Дивізіоні 1Б (2018)
Гліб Кривошапкін – нападник «Кременчука», переможець юніорського Чемпіонату світу в Дивізіоні 1Б (2018), срібний призер чемпіонату України (2018) і юніорського чемпіонату Білорусі (2017)
Вадим Мазур – нападник «Донбасу», триразовий чемпіон України, гравець національної збірної України
Сергій Микульчик – нападник «Льодяних Волков», володар Кубка Салея (2014 року), бронзовий призер молодіжного Чемпіонату світу в Дивізіоні 1А (2013)
Олексій Янішевський – нападник «Дніпра», чемпіон України (2015), срібний призер чемпіонату України (2019)