Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці провели просвітницьку акцію з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу

У Кременчуці у рамках Дня пам’яті померлих від СНІДу відбулась просвітницька акція. Організаторами даного заходу є Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Молодіжний Парламент Кременчука та благодійна громадська організація «Світло надії». Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Цьогорічну просвітницьку акцію провели на алеях скверу ім. Олега Бабаєва, де було встановлено намет, в якому всі бажаючі мали змогу пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію та СНІД та безкоштовно отримати інформаційні буклети. Найменші учасники взяли участь у створенні малюнків на асфальті «Життя без СНІДу». Для довідки: СНІД – одна з найважливіших та трагічних проблем, що виникла перед людством в кінці ХХ століття, одна з найгостріших проблем сучасності. Сьогодні вона вже переросла своє суто медичне та національне значення і набула ознак глобальності.

Ситуацію в світі з ВІЛ-інфекцією можна охарактеризувати як пандемічну і поставити в один ряд із світовими війнами. ВІЛ давно перестав бути хворобою «групи ризику». Соціальний статус, вік і зовнішність людини не можуть свідчити про наявність або відсутність у неї ВІЛ. Захист від інфікування полягає в помірному виборі близьких знайомств, відмові від наркотиків і дотриманні принципів здорового способу життя та моральних норм.