Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях візьмуться за розвиток новоствореної ОТГ

На апаратній нараді у Горішньоплавнівській міській раді йшлося про план реалізації заходів та дій на території новостворених Келебердянського та Салівського старостинських округів об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Горішньоплавнівської міської ради, Келебердянської та Салівської сільських рад із центром в місті обласного підпорядкування Горішні Плавні.
Міський голова доручив відповідним службам підготувати лист про виділення субвенції із державного бюджету на розвиток ОТГ, обрахувати кошти, необхідні для ямкового ремонту доріг старостинських округів, вивчити та надати пропозиції щодо впорядкування штатних одиниць у сфері освіти, охорони здоров’я.
Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков доповів, що на засідання сесії міської ради в травні виносяться проекти рішень, спрямовані на впорядкування розміру ставок місцевих податків на території Келебердянського та Салівського старостинських округів. З ініціативи міської влади для підприємців старостинських округів планують зменшити ставки єдиного податку до рівня ставок, які діють у місті Горішні Плавні. У старостинських округах також планують встановити ставки податку на нерухоме майно та запровадити таку ж систему пільг із сплати цього податку, що діють на території міста. Для Салівського та Келебердянського старостинських округів планують застосувати пільгові ставки орендної плати для пільговиків (інвалідів, багатодітних родин, учасників АТО, інших) та інвесторів.