Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Глобинській ОТГ діє Програма муніципальної підтримки мешканців

Глобинська об’єднана територіальна громада утворилася однією з перших – у 2015 році. Вже четвертий рік громада демонструє лише позитивну динаміку розвитку, займаючи передові місця у всеукраїнських рейтингах успішності громад.

Громада, очолювана Станіславом Джусем, набирає обертів розвитку постійно впроваджуючи новації, одна з яких –  Програма муніципальної підтримки мешканців ОТГ. Метою якої є «активізувати та посилити ініціативи жителів громади, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя мешканців міста і сіл та задля залучення громади до активної участі в процесах розвитку населених пунктів об’єднаної громади». Про це повідомляють у Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

У рамках Програми проводиться конкурс Проектів від громадян. Відібрані соціальні проекти отримають фінансування (гранти) від Глобинської ОТГ та оргпідтримку. Передбачено фінансування з міського бюджету 10 проектів вартістю до 35 000 гривень. Розмір коштів, вкладених у реалізацію проекту самими громадянами має бути не меншим 10% від загальної вартості проекту. Визначено сім основних напрямків для реалізації проектів.

«Залучення мешканців до проектної діяльності нині є не лише трендом,а й нагальною вимогою часу. А запровадження основ партисипативного  бюджету в Глобинський ОТГ красномовно свідчить про перспективне бачення розвитку керівництвом громади», – говорить Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку Полтавського ЦРМС.