Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

У Google Chrome з’явилась спеціальна функція для феміністок

У Google Chrome з’явився новий плагін під назвою S.H.E. (Search, Human, Equalizer). Це розширення браузера змінює результати пошукової видачі так, щоб на перші місця потрапляли статті про великих жінок, інформує канал “Прямий“.

Творці плагіна заявляють, що традиційний пошук в Google досить упереджений щодо жінок. Якщо, наприклад, вбити в пошуку по картинках словосполучення “великий інженер”, то згадка жінки не з’являється до 18-го зображення. Розробники вважають це несправедливістю. З встановленим плагіном S.H.E. фотографії, як мінімум, трьох жінок-інженерів з’являться вже в перших 10 результатах пошуку.

Результати пошукової видачі визначаються алгоритмами Google згідно релевантності. Плагін S.H.E. змінює пріоритетність результатів видачі.

“Крім упередженості по відношенню до жінок-професіоналів, розробники вирішили боротися із сексуальною об’єктивуванням жінок. На їхню думку, видача контенту еротичного характеру на запит “азіатки” сприяє зміцненню в суспільстві поганих стереотипів”, – йдеться у повідомленні.