Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч фестиваль “Майстерня міста” у Полтаві розпочнеться 30 травня

Урбаністично-культурний проект “Майстерня міста” у Полтаві цьогоріч триватиме з 30 травня до 2 червня. Такий фестиваль відбуватиметься у місті вчетверте.

Про це йдеться на сторінці заходу у соцмережі.

Тема четвертого фестивалю «Майстерня міста» – розвиток міської інфраструктури.

Всі проекти в рамках фестивалю мають бути обов’язково пов’язані із реалізацією запланованих проектів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Призначення «Майстерні міста 2019»:
• проведення відкритих профільних дискусій та круглих столів на теми актуальні для просторового розвитку інфраструктури міста.
• широке обговорення та ініціація старту проектів, передбачених Концепцією інтегрованого розвитку «Полтава 2030».
• мобільність: поширення ідей мультимодальності, популяризація енергоефективного транспорту у місті та велоруху, ідеї для посилення доступності та безбар’єрності громадського транспорту.
• презентація і обговорення новаторських ідей щодо покращення громадського простору, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, архітекторів.
• освітні заходи для дітей з наведених вище тем.

У 2019 році Майстерню міста організовують команда КО «Інститут розвитку міста» та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».