Ви тут:
Суспільство Україна 

Святослав Вакарчук представив свою партію “Голос”, з якою йде до Верховної Ради

Лідер музичної групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук підтвердив, що йде на парламентські вибори на чолі своєї новоствореної партії. Про це він заявив під час презентації нової політичної сили в Києві, інформує 112.ua.

“У мене для вас гарні новини. Ми створюємо нову політичну силу. Партію справжніх змін. Ми назвали цю партію “Голос”. Тому сьогодні в Україні зазвучить новий голос. Мій голос. Ваш голос. Наш з вами голос. З вашою підтримкою я поведу партію “Голос” на парламентські вибори”, – заявив він.

Також Вакарчук представив свою команду. До неї увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин, ветеран боїв за Донецький аеропорт Андрій Шараскін, відомий під позивним “Богема”, професор-кардіолог Юрій Соколов і екс-виконуюча обов’язки голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

“Це – порядні, професійні та патріотичні люди. Вони по-різному дивляться на деякі речі. Але всі вони вважають корупцію серйозною загрозою. Всі вони вірять, що економіка має бути вільною. Ніхто з них не хоче, щоб Росія втручалася в українські справи. Це – люди, які вже змінили Україну. І разом ми змінимо українську політику. Ця команда – це не “перша п’ятірка”, не наш список на вибори. Інші партії говорять про свої списки. Списки – це робочі місця для політиків. А ми краще говоритимемо про робочі місця для людей. Але я можу пообіцяти: коли з’їзд партії “Голос” сформує наш список, це буде наша перша справжня зміна”, – заявив Вакарчук.

На сайті новоствореної партії зазначається, що на даний момент вона перебуває в процесі реєстрації.