Ви тут:
Культура Суспільство 

Став відомий переможець Євробачення – 2019 (ВІДЕО)

У Єрусалимі не було рівних Дункану Лоренсу з Нідерландів – головному фавориту конкурсу.

Це стало відомо після завершення голосування гран-прі конкурсу. За його підсумками представник Нідерландів набрала 492 голоси глядачів та професійного журі, залишивши позаду представників Італії та Росії.


У 2012 році виграв міський конкурс талантів в Брилле. Роком пізніше заснував власну групу The Slick and Suited, з якої почав свою музичну кар’єру в рок-академії в Тілбурзі та виступив у 2013 році на фестивалі Eurosonic Noorderslag в Гронінгені. Грав також в деяких інших колективах Академії, закінчив її у 2017 році. Він брав участь в п’ятому сезоні «The Voice of Holland» під керівництвом Ільзе Де-Ланги. Разом з Джихадом Рахмуні у 2018 році написав пісню «Closer» для альбому корейської групи TVXQ «New Chapter # 1: The Chance of Love».


Нідерланди — одна з семи країн-учасниць першого конкурсу пісні Євробачення в 1956 році. На поточний момент країна відмовлялася від участі тільки 4 рази, з них двічі — 1985 і 1991 року — через те, що конкурс було призначено на 4 травня, який в Нідерландах є Днем поминання.

До цього нідерландські виконавці здобували перемогу на Євробаченні 4 рази — в 1957, 1959, 1969 і 1975 роках. Після 1975 найвищим здобутком Нідерландів було 2-е місце у 2014 році.

Нагадаємо, після перемоги Ізраїлю у Лісабоні минулого року було заявлено, що конкурс 2019 року відбудеться в Єрусалимі, але це ще не було підтверджено Israeli Public Broadcasting Corporation (IPBC/KAN) та Європейською мовною спілкою (ЄМС).

У червні 2018 року стали відомі 4 міста, які могли провести конкурс: Тель-Авів, Єрусалим, Хайфа та Ейлат.

13 вересня 2018 року ЄМС оголосила Тель-Авів містом-господарем, а місцем проведення конкурсу стане Тель-Авівський конференц-центр. Крім того, були підтверджені дати півфіналів 14 та 16 травня, й фінал 18 травня.

Читайте також:

Як Андрій Данилко у образі Верки Сердючки запалював на Євробаченні.

27 лютого НСТУ повідомило, що Україна не буде брати участі у цьогорічному Євробаченні попри проведення Національного відбору. Причиною відмови стали напруження в суспільстві, політичні втручання, непідписання контракту між переможцем відбору й мовником (через неприйнятність деяких пунктів контракту) та подальшою відмовою від участі інших фіналістів Національного відбору.

поширити новину: