Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Статут, пільги та ставки місцевих податків: у Горішніх Плавнях затвердили низку питань щодо новоствореної ОТГ

На сесії Горішньопланівської міської ради, що відбулась 21 травня, депутати затвердили низку питань щодо новоствореної ОТГ.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Розглянули та погодили 6 організаційних питань, що стосуються реорганізації Салівської та Келебердянської сільських рад. Поклали на в.о. старост Салівського старостинського округу Любов Бовбас та Келебердянського старостинського округу Оксану Задворну обов’язки із вчинення нотаріальних дій. Затвердили Положення про старосту Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади, ухвалили питання щодо виготовлення для старост печаток для видачі довідок, характеристик, актів обстежень та штампів для реєстрації вихідної кореспонденції. Депутати міської ради затвердили Статут, тимчасове Положення про громадські слухання Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.
Розглянули та внесли зміни до 6 проектів рішень, що стосуються упорядкування ставок місцевих податків, встановлення пільг на територіях колишніх Салівської та Келебердянської сільських рад. Начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна поінформувала, що міська адміністрація знизила ставки єдиного податку для підприємців Салівського та Келебердянського старостинських округів до рівня ставок, які діють в місті Горішні Плавні. Також у старостинських округах на рівні міста Горішні Плавні встановлено ставки податку на нерухоме майно, плату за землю для пільгових категорій населення та інвесторів. Міський голова зауважив, що рішення було прийнято з метою підтримки бізнесу та сприяння розвитку підприємництва.