Ви тут:
Кримінал Полтавщина 

Слідчі ТУ ДБР у Полтаві закінчили слідство стосовно посадовця Хролівського виправного центру

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону завершили досудове розслідування за фактом вимагання начальником сектору Державної установи “Хролівський виправний центр (№140)” 6 тисяч доларів США у засудженого. Про це повідомляє прес-служба ТУ ДБР у Полтаві.

Досудове розслідування встановило, що начальник сектору вимагав гроші в одного із засуджених за сприяння йому в умовно-достроковому звільненні. Затримання відбулося після отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 3 тисячі доларів США.

“Хролівський виправний центр (№140)” – установа мінімального рівня безпеки для чоловіків, вперше засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості.

“Посадовець обвинувачується в прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Обвинувальний акт скеровано до суду”, – йдеться у повідомленні.