Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Штучний інтелект допоміг затримати злочинця, якого шукали понад 20 років (ВІДЕО)

Штучний інтелект використовують в багатьох сферах життя. Зокрема, в Китаї технологію застосовують для оплати покупок, відслідковування емоцій школярів та пошуку злочинців. З останнім завданням ШІ впорався на відмінно. Технологія розпізнавання облич допомогла поліції спіймати злочинця, інформує “24 канал“.

Розроблена китайською компанією DeepGlint Technology система розпізнавання осіб на базі штучного інтелекту допомогла місцевій поліції зловити злочинця, який переховувався протягом довгих 20 років.

Подробиці затримання та скоєний ним злочин не уточнюються. Однак представники DeepGlint Technology розповіли, що за допомогою їх технології вже було затримано близько 100 підозрюваних.

“За словами співробітників DeepGlint Technology, система заснована на структурі людського ока і здатна через камери розрізняти людей і транспортні засоби на відстані до 50 метрів. При виявленні підозрілих дій правоохоронні органи одразу отримують повідомлення і негайно реагують відповідним чином”, – йдеться у повідомленні.