Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сесія Полтавської міської ради продовжиться за тиждень(ВІДЕО)

23-позачергова сесія Полтавської міської ради оголосила перерву на тиждень – до 14:00 наступного понеділка, 27 травня. Відповідне рішення підтримав 31 депутат. Головною причиною стала необхідність обговорення питань щодо вартості проїзду у Полтаві на засіданнях фракцій.

Нагадаємо, сесія Полтавської міської ради відкрилася після 14:00. На неї зареєструвалися 32 з 42 депутатів. Через годину спілкування депутати пішли на перерву.

На початку засідання виступив Петро Герасименко з пропозицією припинити повноваження в.о. секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти та звільнити всіх його заступників.

“Полтавська міська рада сьогодні недієвий орган. Частина депутатів не з’являються на засідання. Звучить лише популізм. Шамота розповідає, що не будуть підніматися тарифи на проїзд, але вони піднімаються. Шамота говорить, що сам ходить пішки, але сідає в автомобіль… Також є питання щодо направлення звернення до Верховної Ради України про призначення виборів міського голови Полтави. Прошу підтримати ініціативу щодо дострокового припинення повноважень Шамоти на звільнення всіх його заступників”, – сказав він.

З цього приводу депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський зауважив, що наразі всіх переповнюють емоції.

“5 днів місто було паралізоване. Секретар нічого не зробив, щоб закінчити цю кризу. Представники влади, яку ми обирали, не змогли нічого зробити. Але сьогодні вже у місті працює транспорт. Маємо відкинути всі емоції. Депутатський корпус прийняв рішення про зміцнення комунального підприємства, уже цьогоріч ми придбаємо нові тролейбуси та автобуси. Але для створення комунального транспорту хоча б на 80% нам необхідно щонайменше 300 автобусів і понад 50 тролейбусів. На це потрібні кошти і час. Тому зараз ми маємо співпрацювати з приватними перевізниками.  А вчорашнє підписання меморандуму – це лозунги і “фількіна грамота”, за якою немає ніякої відповідальності”, – сказав депутат.

У свою чергу Олександр Шамота відзначив, що Меморандум – це публічний договір.

“Нам треба перезавантажувати відносини з перевізниками. А Меморандум –  це якраз і є крок до перевантаження”, – сказав в.о. секретаря Полтавської міськради.

Він також зауважив, що до Верховної ради України вже направили звернення щодо призначення дострокових виборів Полтавського міського голови.

Трансляція Полтавської міської ради