Ви тут:
Суспільство 

“Сьогодні наша армія входить в тридцятку найсильніших армій світу та в десятку найсильніших у Європі”, — Степан Полторак

На цьому сьогодні, 8 травня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення, де були присутні батьки загиблих військовослужбовців, інформує прес-служба Міноборони.

Глава оборонного відомства відзначив, що у 2014 році Україна не була готовою до війни і Російська Федерація, використавши цю можливість, здійснила збройну агресію, анексувала Кримський півострів і захопила Донецьк та Луганськ.

“На жаль, ми пригадали про армію в 2014 році, але у нас є непереможний народ. Чого Путін точно не прорахував — це те, що допомога армії прийде від народу України. Хтось зі зброєю в руках пішов захищати свою землю, хтось став волонтером, хтось просто допомагав армії”, — зазначив Міністр оборони.

Степан Полторак також наголосив, що сьогодні українська армія входить в тридцятку найсильніших армій світу та в десятку найсильніших у Європі.

“Для того, щоб армія була спроможною захистити свій народ — її треба реформувати, оснащувати закупляти нові літаки, ракети, танки і сьогодні, завдяки зусиллям усіх ми це робимо. Ми рухаємося до своєї мети — вступу до Північноатлантичного альянсу, який точно забезпечить безпеку нашої держави”, — підкреслив він.