Роман Безус не зміг виграти Кубок Бельгії

Уродженець Полтавщини зупинився за крок до здобуття головного трофею країни.

Як повідомляє “Команда 1”, “Гент” не зміг стати чотириразовим володарем Кубка Бельгії. Незважаючи на те, що у фінальному поєдинку турніру з друголіговим “Мехеленом” підопічні Йессо Торупа виглядали безперечними фаворитами.

З трійки українських легіонерів “Гента” в стартовий склад не потрапив ніхто. Форвард збірної України Роман Яремчук пропускав поєдинок через дискваліфікацію, а Роман Безус та Ігор Пластун залишилися в запасі.

Проте, на 32-й хвилині матчу в Брюсселі “Гент” вийшов вперед завдяки точному Улара Жана-Люка Домпу. Однак, менш іменитий суперник не знітився. “Мехелен” не тільки зрівняв рахунок, а й на 62-й хвилині вийшов вперед.

Йессо Торуп через п’ять хвилин кинув у бій Романа Безуса, який проявив себе надзвичайно активно. У спробах відігратися українець зробив кілька хороших прострільних передач з лівого флангу. На 83-й хвилині Безус відмінно пробив з лінії штрафної, але воротар суперника виявився на місці.

У підсумку, “Мехелен” відбився і заслужено переміг 2: 1, вдруге в своїй історії став переможцем Кубка Бельгії.