Ви тут:
Суспільство Україна 

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час поминальних днів

Поминальні дні — час після Великодніх свят, коли люди віддають шану померлим родичам та близьким. В такі важливі для кожної родини дні, рятувальникам доводиться бути напоготові, адже як свідчить статистика пожеж в екосистемах, саме під час поминальних днів їх кількість зростає в рази.

Для того, щоб цей період не був затьмарений надзвичайними подіями, фахівці ДСНС проводять серед населення роз’яснювальну роботу, а також вживають заходів для забезпечення безпеки громадян під час відвідин кладовищ, інформує ГУ ДСНС України.

Зокрема, на Донеччині рятувальники перевіряють території кладовищ на наявність вибухонебезпечних предметів. Так, минулого тижня піротехніками Головного управління ДСНС в області було перевірено 11 цвинтарів, де виявлено 1 вибухонебезпечний предмет, а саме: артилерійський снаряд калібром 23 мм.

У свою чергу, по всій країні посилено профілактичну роботу серед населення щодо попередження пожеж у природних екосистемах. Тепла погода, яка очікується вихідними, сприятиме масовому відвідуванню населенням не тільки кладовищ, а й лісів та парків. Тож, рятувальники попереджають українців про наслідки та шкоду, яких можуть завдати природі залишені багаття та недопалки.