Ви тут:
Суспільство 

Ресторани Києва: кращі місця

Куди в першу чергу в Україні їдуть туристи? Звичайно ж, до Києва – столиці. Це один з найкрасивіших міст, в якому є безліч ресторанів. Такий вибір закладів змушує задуматися, куди ж піти в першу чергу. Найчастіше, ми шукаємо місце не тільки зі смачною їжею, а й з яскравою концепцією і цікавим інтер’єром.

Вважається, що кращі ресторани Києва – це ресторани Сави Лібкіна.

Вони створені за принципом – «відвідувачів чіпляють дрібниці». Дійсно, люди йдуть в ресторан не тільки, щоб поїсти, а щоб поспілкуватися з людьми, насолодитися атмосферою поза домом, сфотографуватися. Творець закладів та команда компанії «Ресторани Сави Лібкіна» вклали багато зусиль, щоб зробити заклади унікальними, саме тому вони вважаються кращими не тільки в Україні, а й по всій Україні.

Головна мета цих ресторанів – здивувати відвідувача тим, чого немає в інших закладах. В меню регулярно додаються авторські страви. Компанія дає гарантію якості продуктів. Інгредієнти закуповуються у кращих постачальників, а всі процеси стандартизовані по системам якості НАССР, ISO 22000 та 9001.

Переваги ресторанів Сави Лібкіна:

  • оригінальна атмосфера;
  • смачні страви з цікавим поєднанням компонентів;
  • працюють тільки кухарі з великим досвідом роботи;
  • на кухні не використовуються консерванти;
  • якісне обслуговування.

Щодня кухарі навчаються чомусь новому в майстерні бренд-шефа і шукають цікаві ідеї.

Атмосфера

Які ж ресторани потрібно обов’язково відвідати?

  1. «Риба в вогні». Однією з родзинок закладу є піч, на якій готується безліч страв. Ви можете спостерігати за процесом готування. Крім того, в ресторані можна самостійно вибрати рибу, яку Ви б хотіли з’їсти. Заклад надає вітрину з живою рибою.
  2. «Стейкхаус». Дизайн ресторану виконаний з натуральних матеріалів (каменю і дерева). Велика частина меню – страви, приготовані на грилі. Ви можете насолодитися їжею в залі або ж на літньому майданчику. У ресторані є м’ясна лавка. Вхід саме через лавку.
  3. «Компот». У цих закладах, відкритих по франшизі, недорогі, але улюблені гостями страви. Велика частина з них – це їжа, знайома з дитинства. В меню є великий вибір вегетаріанських страв. Це відмінне тихе місце, в якому можна відпочити і з друзями, і з сім’єю.

Кожен заклад – це щось унікальне і непередаване. Саме до цього прагнув ресторатор Сава Лібкін. Зверніть увагу, що обслуговування в ресторанах також на вищому рівні.

Проведення свят

Хочете незабутньо відзначити свято? Тоді рекомендуємо зробити це в одному із закладів Сави Лібкіна! Персонал врахує всі Ваші побажання, організує захід найкращим чином. Ви можете відзначити день народження, зіграти весілля, провести корпоратив. У закладах також можна організувати дитяче свято. Щоб дізнатися більше про ресторани, зайдіть на сайт https://savva-libkin.com/restaurant/kiev. Тут же Ви знайдете контактний телефон, за яким можете зв’язатися з менеджером, щоб уточнити деталі, забронювати стіл або замовити банкет.

І не забудьте запитати про програму лояльності і екстра бонуси на свята.

поширити новину: