Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Книжки і кактуси: 26 травня Полтаву чекає унікальне читацьке свято

26 травня з 10.00 до 18.00 на майданчику «Твій Простір» біля Музичного училища (вул. Соборності, 11) відбудеться унікальне читацьке свято просто неба – book-weekend «Книжки і кактуси».

Втілюватиме його команда обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Гончара.

“Хочемо нагадати полтавцям, що читання – це не просто спосіб розширити кругозір і збагатити словниковий запас, це ще й неабияке задоволення і класний спосіб відпочинку”, – говорить заввідділом соціокультурної роботи ПОБЮ ім. О. Гончара Наталія Рисенко.

На концептуально прикрашеному кактусами та сукулентами просторі для всіх охочих відкриється одразу декілька цікавих локацій.

У Творчій майстерні полтавці та гості міста майструватимуть тематичний хенд-мейд, долучаться до міні-воркшопу з реанімування книжок, візьмуть участь в оригінальних читацьких конкурсах, відвідають автограф-сесії відомих полтавських письменників.

Читальний зал просто неба «Bookspace» забезпечить комфортні умови для читання захопливої сучасної літератури. На цій же локації діятиме акція «Шалений буккросинг», де можна буде обмінятися власними книжками. І навіть виграти нові – в книжковій лотереї.

На сцені для гостей заходу нон-стоп виступатимуть письменники, стильні музичні гурти й танцювальні колективи. А також можна буде послухати про тренди в сучасній світовій та українській літературі.

Любителів Інстаграму та селфі порадує яскрава фотозона. А за участь у фотоконкурсі можна буде отримати призи, від яких жоден книголюб не відмовиться. Ласунам сподобається фудкорт, де можна буде придбати тематичні смаколики.

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

поширити новину: