Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинці переймають досвід Латвії у галузі енергоефективності

Представники Пирятинської ОТГ взяли участь у навчальному візиті до Латвії для вивчення досвіду в сфері енергоменджменту та енергоефективності в рамках ініціативи „Розумний енергетичний менеджмент в об’єднаних громадах“, що спільно реалізується Програмою U-LEAD з Європою та проектом „Енергоефективність в муніципалітетах II“.

Учасники ознайомились із кращими практиками енергетичних агентств Латвії та відвідали муніципалітети Ауце, Єлгава та Єкабпілс.

Окрім того, Пирятинська міська об’єднана територіальна громада підписала меморандум про наміри співробітництва з муніципалітетом Єкабпілс. Після офіційного підписання мер міста Єкабпілс Айварс Крапс привітав учасників і презентував місто та напрямки розвитку. Пан Крапс також висловив сподівання на подальший обмін досвідом між Єкабпілс та українськими муніципалітетами. Про це повідомили у Пирятинській міськраді.

Від імені Пирятинської громади виступив міський голова Олексій Рябоконь, відзначивши важливість цього партнерства не тільки щодо перейняття передового досвіду, а й ознайомлення з проблемами розвитку ефективного енергоменеджменту в Пирятині та запросив делегацію Єкабпілс відвідати Полтавщину.

Також учасники зустрілися з енергоменеджером міста, який детально зупинився на питаннях енергоефективності в муніципалітеті. Після зустрічі відбувся візит до обласної лікарні „Єкабпілс“, обладнаної сонячними колекторами, об’єднаними з котлом з деревної біомаси.