Ви тут:
Суспільство Україна 

ПриватБанк подав до суду США на Коломойського та інших екс-власників

ПриватБанк подав до суду США на своїх колишніх власників і їх наближених осіб. Відповідний позов компанія направила у Канцлерський суд штату Делавер. У ньому фігурують Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, і інші фіз- і юрособи. Про це повідомляє AIN.UA.

ПриватБанк вимагає відшкодування збитків у розмірі кількох сотень мільйонів доларів. У банку вважають, що ці збитки виникли в результаті протиправних дій, скоєних проти нього його колишніми власниками, їх наближеними особами Мордехаєм Корфом, Хаімом Шошетом і Урієль Лейбергом.

“Підставою для позову до американського суду є ряд схем, які мають ознаки шахрайства та які, як вважає ПриватБанк, були організовані Коломойським і Боголюбовим спільно з іншими відповідачами з метою заволодіння активами в США вартістю в сотні мільйонів доларів шляхом привласнення і легалізації надходжень від корпоративних кредитів, виданих ПриватБанком в період, коли він був підконтрольний його колишнім власникам”, – пояснюють в компанії.

Цей позов був поданий після того, як банк ініціював розгляд в англійському суді щодо інших “кредитів з ознаками шахрайства” і понесених внаслідок цього збитків.

За даними Bloomberg, банк звинувачує колишніх власників також в тому, що вони використовували кредити для покупки нерухомості через мережу компаній в Делавері.