Ви тут:
Відео Суспільство 

Прикордонники затримали на кордоні з РФ громадян Пакистану та Індії (ВІДЕО)

Прикордонники Сумського загону затримали двох іноземців, які незаконно потрапили на територію України з РФ. Інформацію про появу невідомих осіб поблизу кордону правоохоронці відділу “Краснопілля” отримали від місцевих жителів. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Охоронці кордону порушників затримали. Виявилося, що 41-річний громадянин Індії та його супутник – 38-річний громадянин Пакистану, не маючи необхідних документів для в’їзду в Україну, вирішили незаконним способом, в обхід пунктів пропуску, перетнути кордон.

Обидва чоловіки затримані та притягнені до відповідальності за незаконне перетинання кордону. Подальшу долю іноземців вирішуватиме суд.

“З початку проведення цільових профілактичних заходів “Мігрант”, правоохоронці притягнули до відповідальності більше 3 тисяч порушників українського законодавства у міграційній сфері. Загальна сума накладених штрафів сягає майже 50 мільйонів гривень. Прийняті рішення про примусове повернення до країн походження та видворення з України стосовно 130 іноземців”, – йдеться у повідомленні.