Ви тут:
Суспільство 

Прикордонники на Донеччині врятували пораненого утікача від окупаційного режиму

Складна соціально-економічна ситуація, яку на окупованій території створили підконтрольні Росії самопроголошені органи влади та безправ’я українців в окупації, змушує дедалі частіше цивільних мешканців тікати на контрольовану територію. Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

Так, днями, 33-х річний мешканець окупованого Шахтарська слідував до Маріуполя щоб оселитися у цьому місті. На блокпосту збройних формувань РФ у межах дорожнього коридору “Новоазовськ-Покровськ-Талаківка-Маріуполь” бойовики під час співбесіди з чоловіком забрали його документи, звинуватили у зраді та заявили, що передадуть його “працівникам МГБ”.

В якийсь момент залишившись на одинці в приміщенні чоловік здійснив втечу. Помітивши чоловіка, що тікав у бік контрольованої території, проросійські найманці відкрили по ньому вогонь на ураження, при цьому не зважаючи на загрозу для життя та здоров’я багатьох інших громадян, які очікували на перетин лінії розмежування.

Пораненого утікача поблизу КПВВ “Гнутове” виявили прикордонники Донецького загону зі складу Об’єднаних сил. Громадянину негайно надали первинну медичну допомогу та проінформували медиків і поліцейських.

“У подальшому чоловіка з пораненнями руки та попереку доставлено до одного з лікувальних закладів Маріуполя. Життю потерпілого нічого не загрожує. Для з’ясування усіх обставин події з громадянином працюють представники правоохоронних органів”, – йдеться у повідомленні.