Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає стягнути з товариства 4 млн грн за користування землею

Прокуратура встановила, що товариство на території Кременчука оформило право власності на нерухоме майно – нежитлові будівлі, але не оформило правовстановлюючі документи на земельну ділянку під цими об’єктами. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

При цьому, Кременчуцька міськрада у 2012 році ухвалила рішення про передачу товариству в оренду вказану земельну ділянку площею понад 35 000 м² строком на 15 років та зобов’язала укласти договір оренди землі.

“Всупереч вимогам законодавства та зобов’язань, встановлених Кременчуцькою міською радою, товариство не оформило в установленому законом порядку право користування земельною ділянкою. Таким чином, внаслідок використання без правовстановлюючих документів земельної ділянки територіальній громаді завдано збитків на суму майже 4 млн гривень. У зв’язку із виявленими порушеннями прокуратурою пред’явлено позовну заяву в інтересах міської ради до товариства про стягнення вказаної суми до бюджету міста”, – йдеться у повідомленні.