Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути у держвласність майже 270 га землі на Лохвиччині

Розпорядженням голови Лохвицької РДА у 2018 року одному із товариств Лохвицького району було надано дозвіл на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок та передано в оренду, як нерозподілені земельні ділянки загальною площею майже 270 га. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

За ініціативи органів прокуратури, ГУ Держгеокадастру в Полтавській області проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства при передачі землі у користування.

За результатами перевірки встановлено, що передані земельні ділянки Лохвицькою РДА, як нерозподілені земельні ділянки, насправді є землями державної форми власності, які ГУ Держгеокадастру в Полтавській області виставило на аукціон. Таким чином, зазначені землі державної форми власності повинні передаватись через аукціон.

“Наразі за позовом прокуратури судом відкрито провадження у справі щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень, визнання недійсним договору оренди земельних ділянок та їх повернення до державної власності”, – йдеться у повідомленні.