Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини допомогла повернути у держвласність майже 150 га землі

Рішенням Гребінківської РДА у грудні 2012 року було передано в оренду сільськогосподарському товариству земельну ділянку загальною площею майже 150 га, яка розташована не території Кулажинської сільської ради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

За вимогою прокуратури Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснило перевірку законності передачі в користування вказаної земельної ділянки, за результатами якої встановлено, що рішення Гребінківської РДА прийняте з порушенням вимог чинного законодавства. Як з’ясувалось, земельна ділянка державної форми власності передана в оренду без проведення встановленої законом процедури земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура звернулась з позовною заявою до суду з вимогою визнати незаконним та скасувати розпорядження Гребінківської РДА щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою та щодо передачі земельної ділянки в оренду, а також визнати недійсним та припинити на майбутнє договір оренди землі, укладений між Гребінківською РДА та сільськогосподарським товариством.

“Наразі позовні вимоги прокуратури задоволено судом у повному обсязі, землі площею майже 150 га повернуто державі”, – йдеться у повідомленні.