Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини допомогла повернути у держвласність 26 га землі

Прокуратура під час опрацювання даних про надані земельні ділянки на території Полтавського району встановила, що одна з приватних агрофірм на підставі розпоряджень Полтавської райдержадміністрації та укладеного у подальшому договору отримала в оренду земельну ділянку загальною площею 26 га вартістю майже 800 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Вказані дії відбулись із порушенням вимог земельного законодавства, зокрема, без проведення аукціону та на позаконкурентних засадах, на умовах земельного сервітуту.

“З метою усунення встановленого порушення інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду із вимогою про визнання недійсним укладеного між приватною агрофірмою та Полтавською РДА договору земельного сервітуту та повернення земельної ділянки. У вівторок, 14 травня, позовні вимоги прокуратури задоволено, судом визнано недійсним договір земельного сервітуту та зобов’язано приватну агрофірму повернути державі земельну ділянку площею 26 га та вартістю майже 800 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.