Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування нагадали в ГУ ДФС Полтавщини

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що 3 квітня 2019 року Міністерством фінансів України затверджено наказ №135 «Про затвердження змін до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Датою застосування норм вказаного наказу визначено 02 травня 2019 року.

Державна казначейська служба України (далі ДКСУ) звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві минув 01.05.2019 року.

“Починаючи з 2-го травня 2019 року кошти по ЄСВ, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. З метою своєчасної та належної сплати ЄСВ, наголошуємо на необхідності з 02.05.2019 здійснювати перерахування ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998)”, – йдеться у повідомленні ГУ ДФС у Полтавській області.

З новими рахунками можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням.

поширити новину: