Ви тут:
Суспільство 

Президент України надав громадянство трьом іноземцям

Мова йде про Юрія Грузінова, Михайла Винницького та Райвіса Вецкаганса.

Як повідомляє Адміністрація Президента, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Михайло Винницький подякував Главі державі за рішення про надання громадянства і презентував йому свою документальну книгу про події Революції Гідності.

«З Вашого дозволу, я її підписав Вам: Президентові Петру Порошенку з величезною вдячністю і повагою до здійснених історичних подвигів. Винницький, громадянин України», – сказав він.

Голова Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс також подякував за надання громадянства України.

«Для мене велика честь бути громадянином України і використовувати  свій досвід для розвитку морських портів України. Я дякую Вам за надання мені паспорту України і можливості працювати на розвиток держави Україна», – зазначив Райвіс Вецкаганс.

Документаліст Юрій Грузінов подякував за рішення про надання громадянства України та запевнив, що буде продовжувати докладати зусиль для виховання дітей, молодого покоління України, зокрема в рамках Всеукраїнської дитячої культурної місії «Жовтий автобус», яка покликана об’єднати школярів усієї України, надати їм можливість прямого спілкування та реалізації спільних проектів розвитку.