Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Представники Управління інфраструктури Полтавської ОДА відвідали національний Форум з безпеки дорожнього руху

6  травня в Україні стартував  Тиждень безпеки дорожнього руху. Він співпав із 5-им Глобальним тижнем безпеки дорожнього руху у світі, який у цьому році присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLIVES.

Як і щороку, Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху має на меті привернути увагу державних органів та усього суспільства до проблеми травматизму та смертності на українських дорогах та пошук шляхів для її вирішення. Основною місією заходів Тижня є проведення якомога ширшої інформаційно-просвітницької та превентивної роботи серед водіїв, пішоходів, дітей та молоді для розуміння ними необхідності дотримання правил дорожнього руху та впровадження культури поведінки на дорозі.

В рамках Тижня 7 травня відбувся національний Форум з безпеки дорожнього руху, який відвідали керівництво Управління інфраструктури Сергій Марчишинець та Сергій Гайдар. На Форумі оговорювались питання  щодо безпеки перевезень пасажирів, про стан аварійності на дорогах України, про реалізацію заходів направлених на зменшення аварійності, травматизму та загибелі людей на автомобільних дорогах загального користування, про захист пішоходів та велосипедистів на дорозі про виклики сьогодення і перспективу з безпеки пасажирських перевезень та інші актуальні питання. Компанії сфери IT технологій презентували інноваційні системи в галузі безпеки дорожнього руху.

Також були представлені фото та відео роботи переможців всеукраїнського конкурсу  «Молодь за безпеку дорожнього руху».