Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників ОТГ Полтавщини навчали ефективному використанню елементів е-демократії в повсякденній роботі

Про важливість застосування інструментів електронної демократії (е-демократії) в життєдіяльності об’єднаних територіальних громад Полтавщини говорили на тренінгу. Організатором заходу виступив Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Як ефективно використати окремі елементи е-демократії в повсякденній роботі ОТГ говорив у своєму виступі Володимир Божко, радник з юридичних питань Полтавського ЦРМС.

Про роль Асоціації відкритих міст (АВМ) в розвитку інструментів е-демократії на рівні громад учасники дізналися від Анни Шавиро, виконавчої директорки Асоціації. Непідробну зацікавленість викликали й можливості, які пропонує громадам АВМ.

Також під час семінару був презентований проект «Регуляторна мапа України». Про неї докладно розповів Олександр Пліва, член Громадської ради при державній регуляторній службі.

На важливості сучасного програмного забезпечення як інструменті залучення громадян до вирішення питань місцевого значення акцентував увагу у своєму виступі Геннадій Фасій, радник з муніципальних послуг Полтавського ЦРМС.