Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці завершили розслідування стосовно резонансного ДТП, у якому загинув 15-річний велосипедист

Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталась у листопаді минулого року біля Малої академії мистецтв. Водійка автомобіля, відповідно до висновків експертиз, порушила правила дорожнього руху і здійснила наїзд на 15-річного велосипедиста. У подальшому, від отриманих травм хлопець помер. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Підслідність у вказаному кримінальному провадженні за прокуратурою Полтавської області була визначена у лютому поточного року. Висновки комплексної судової транспортно-трасологічної, автотехнічної та судово-медичної експертиз надійшли лише наприкінці квітня поточного року. Зокрема, на підставі отриманих висновків, слідство здобуло докази вини винуватиці ДТП, що стало підставою для оголошення останній остаточної підозри.

Досудове розслідування кримінального провадження завершено 8 травня 2019 року. На даний час відповідно до вимог ст. 290 КПК України сторони ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

“Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років”, – йдеться у повідомленні.