Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавців запрошують встановити всеукраїнський біговий рекорд

19-21 червня в Полтаві ставитимуть рекорд України з безперервного бігу. Участь у заході візьме близько трьох сотень людей. Усіх бажаючих закликають долучитися.

Забіг розпочнеться в четвер, 4 червня, об 11 годині на манежі ФК «Ворскла». Кожен учасник бігтиме 15 хвилин, потому естафету перейматиме наступний учасник.

Організатори події – студенти полтавського осередку Української академії лідерства. Цим забігом вони хочуть довести, що Полтава не тільки духовна, а й спортивна столиця України. Студенти УАЛу хочуть, щоб кожен з учасників відчув себе частинкою масштабного досягнення. А ще, на їхню думку, участь в естафеті має мотивувати полтавців зробити біг частиною свого життя.

Усі бажаючі, яким виповнилося 15 років, можуть долучитися до естафети. Для цього потрібно попередньо заповнити анкету учасника на сторінці події. Також необхідно сплатити внесок у розмірі 150 гривень. Гроші збирають на реєстрацію рекорду представниками Національного реєстру рекордів України.

Учасники забігу отримають бонуси, які вони зможуть використати під час фестивалю здорового способу життя «Здоров», що проходитиме в суботу, 22 червня, у Петровському парку.

Довідка: Українська академія лідерства — це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Один з осередків УАЛу знаходиться у Полтаві.

Данило Карпа