Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на велопокатеньку «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та з метою згадати про трагічні часи голодного лихоліття полтавців запрошують на пізнавальну велопокатеньку «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр». Захід організовує та проводить ГО “ВелоПолтава”. У маршруті – історичні місця Миргорода.

Маршрут: ст. Полтава (П) – потяг – 10:34 ст. Миргород – Миргород – ст. Миргород 16:47 – потяг – 18:56 ст. Полтава (К)Тривалість: до 12 годин. Організатори ГО “ВелоПолтава”.

З собою слід мати: справний велосипед, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

Для участі необхідно зареєструватися: http://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc. Телефон для довідок +38 (О5О) 3О4 2О3О

З 1930 по 1934 рік в Миргороді існував дитячий сиротинець у системі НКВС СРСР, що був створений Миргородським міським органом КП(б)У для концентрації дітей, що залишилися без догляду після смерті їхніх батьків (так званих «куркулів»), або після фільтрації арештованих родин на Миргородському залізничному вокзалі, який слугував накопичувачем біженців на залізничній лінії Київ – Харків.

Біля храму Іоанна Богослова, що на Личанці відкрито сквер Скорботи і меморіал «Пам’ять» на місці, де в 32-33 роках минулого століття знаходився дитячий будинок з хворими на тиф дітьми. Працює також Музей трагедії Голодомору 1932-1933 років на Миргородщині.

📅 Коли: 01 червня 2019 року, субота
🕓 Час зустрічі: 07:00
🚩 Місце зустрічі: ст. Полтава Південна
🚴 Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна
⌛ Тривалість: до 12 годин