Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на ніч аргентинського танго під відкритим небом

Полтавців запрошують на Ніч танго під зорями у таємничому дворику Краєзнавчого музею. Уже традиційне танцювальне свято на підтримку благодійного інклюзивного проекту “Доступ” організовує ГО “Ділові Українські Жінки”.

“Червень. Літо. Спека. Відчуй прохолоду вночі. Прохолоду від нічного вітру та від емоцій! Ліхтарики, мерехливе полум’я від свічок, аромат літніх квітів, жива музика і цілий вечір танго! Аргентинське танго – соціальний танець, танець імпровізації, танець творчості!”, – заохочують організатори.

Ніч танго відбудеться 21 червня у дворику Краєзнавчого музею. Це буде атмосферний вечір, з нотками музики тіла та емоціями душі. А Розпочнеться захід о 20:00.

У програмі:

– ЖИВА МУЗИКА

– МАЙСТЕР-КЛАСИ З АРГЕНТИНСЬКОГО ТАНГО

– МУЗИЧНІ ГУРТИ

– ДЗЕРКАЛЬНИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ

– ЗІРКИ ТАНЦЮ

– ТЕАТР ТІНЕЙ

– ФУРШЕТ

– БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ

– ПОДАРУНКИ ВІД ПАРТНЕРІВ СВЯТА

– СПІЛКУВАННЯ ТА НОВІ ЗНАЙОМСТВА

Крім танців, тут буде неперевершена атмосфера спілкування, нові знайомства, бізнес-партнери, запалююча програма, інклюзивне мислення, ексклюзивна фотосесія, вишукані страви та подарунки. Це також унікальна можливість усім бажаючим навчитися танцювати танго! Майстер-класи з аргентинського танго проводить танцювальний центр Діамант (Diamant), керівник Павел Миронов. Адреса: бульвар. М.Конева – 2, ТЦ “Паравоз”, 3-й поверх. Заплановано 8 репетицій, кожної середи та суботи о 18:00. Перша репетиція відбудеться вже 25 травня о 18:00. Репетиції входять до вартості квитка.

Спеціальний гість: Іван Сівак – Чемпіон Світу зі спортивних бальних танців на візках.

Дресс-код Ночі танго: Червоний, білий, чорний
Жінки: Сукня, вечірня або коктейльна
Чоловіки: Костюм, або Сорочка, брюки, краватка, метелик

Кількість місць обмежена. Є три варіанти участі:

Гість/Гостя – 850 грн
Пара (кавалер + дама) – 1500 грн
Меценат – 2500 грн (підтримка інклюзивного проекту та 2 квитки)

Цей захід має Благодійну мету – збір коштів на Інклюзивний проект “Доступ”.

Довідково. “Ділові Українські Жінки” – всеукраїнська громадська організація, діяльність якої має на меті об’єднання за ради реалізації благодійних та соціальних проектів, спільний духовний та економічний розвиток.