Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавці запитають у прокуратури «Хто замовив Катю Гандзюк?»

18 травня 40 українських міст і 8 світових столиць одночасно поставлять це запитання. Полтавці зберуться на акцію «Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?» біля Прокуратури області.

Активісти закликають поставити запитання до СБУ і ГПУ, які вже 9 місяців ведуть розслідування та шукають невідомих, які 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою політичну і громадську діячку Катерину Гандзюк (дівчину госпіталізували з 30% опіками тіла). Запитання також направляють до нового обраного президента Володимира Зеленського та його майбутньої адміністрації. Про це повідомили на фейсбук-сторінці акції:

«Ми закликаємо всіх, хто знав та любив Катю, хто читав та лайкав її у фейсбуці, а також всіх, хто не знав і не любив Катю, чи дізнався про неї тільки після нападу, але шокований самими фактом замовних вбивств проукраїнських активістів у сучасній Україні, — ВИЙТИ 18 ТРАВНЯ О 12:00 НА ПЛОЩІ СВОЇХ МІСТ та поставити питання «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Акція розпочнеться 18 травня о 12:00 біля Обласної прокуратури (вул. 1100-річчя Полтави, 7).

«Ми закликаємо вийти на площі всіх, хто не готовий миритися зі спробами силових відомств «злити» та зам’яти справу про замовне вбивство, організоване політиками на найвищих державних посадах. Ми закликаємо вийти та нагадати всім, що нас не можна вбивати. Що Україна, в якій за два роки організовано та не розслідувано більше 50 замовних нападів на проукраїнських активістів, – потребує негайних змін», – меседж акції.