Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавський патрульний у позаробочий час затримав ймовірного грабіжника

Учора, близько 21-ї години, перебуваючи на вихідному, командир роти ТОР управління патрульної поліції в Полтавській області почув звук автомобільної сигналізації та крики. Визирнувши у вікно, патрульний помітив компанію дітей, котрі плакали та кликали на допомогу. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

Зрозумівши, що сталася біда, правоохоронець миттю вибіг на вулицю. Налякані дітлахи повідомили інспектору, що декілька хвилин тому до них підійшов незнайомий чоловік, та, погрожуючи ножем, забрав гроші. Також, було видно, що, тікаючи, правопорушник пошкодив сусідні автомобілі.

“Патрульний негайно кинувся навздогін ймовірного злочинця. Та вже, через декілька хвилин, по бульвару Юрія Побєдоносцева, правоохоронець помітив чоловіка, який за описом був схожий на правопорушника. Чоловік намагався втекти від патрульного, однак йому це не вдалося. Згодом, діти впізнали у ньому свого кривдника. На місце події прибули екіпажі патрульної поліції та слідчі, які з’ясують всі обставини справи”, – йдеться у повідомленні.