Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські школярі нової української школи відвідують “бібліотеку на галявині”

Учні “пілотного” класу нової української школи полтавської ЗОШ №37 у травні проводили заняття з інтегрованого курсу “Я досліджую світ” на базі Полтавської міської  бібліотеки-філіалу сімейного читання №3.

Після бесіди у читальній залі з завідувачкою бібліотеки Наталією Онищенко, взявши з рук бібліотекарів гарно ілюстровані книжки та великі яскраві дитячі енциклопедії, учні,  вчителька та бібліотекарі виходили на бібліотечне подвір’я. Постеливши принесені з дому килимки на траву, школярі з задоволенням всідалися на галявині між деревами, і розпочалося читання та обговорення прочитаного. 

Обгороджена територія бібліотеки-філіалу №3 простора і мальовнича, тут квітне багато різних квітів і кущів. Свіже повітря, щебет пташок, пахощі цвіту й улюблені книжки, якими діти обмінювалися – яке читання може бути приємнішим?

“Це «пілотний» клас нової української школи, – пояснила вчителька Олена Шелег. – Вдячні працівникам міської бібліотеки, які охоче надають нам потрібну літературу. Ми з учнями і раніше приходили сюди, досліджували, що в природі змінилося, розцвіло… Коли цвіли вишні, тюльпани, бузок, не раз проводили надворі урок, який за новою програмою має назву «Я досліджую світ». Ми читали книжки про рослини і дивилися, які вони. У нас тематичні навчання, щотижня нова тема: космос, світ тварин, рослин і так далі”. 

Олена Іванівна зазначила, що в бібліотеку-філіал сімейного читання №3 вона приводила клас і на різні свята: бібліотекарі організовували для своїх маленьких читачів пізнавальні заходи до Дня Святого Миколая, Дня космонавтики, Дня матері та ін. 

Наталія Жовнір