Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські аудитори за січень-квітень відшкодували втрат на 5,3 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня – квітня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,3 млн грн.

За результатами заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 36 управлінських рішень та виконали 63 пропозиції, повідомляє kmu.gov.ua

Матеріали 6 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 4 досудових розслідування.

“У семи випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у двох – зменшено бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів на суму 555,3 тис. грн, в одному – призупинено бюджетні асигнування та у шести – попереджено про неналежне використання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму 2,3 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, за недотримання законодавства 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної.