Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавська бібліотекар і літераторка Галина Вовченко презентувала гумористичні книгу і фотовиставку

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Котляревського відбулася презентація нової книжки Галини Вовченко “Добрий день!”. Захід проходив у рамках другої книжкової виставки-ярмарку “ПОШУК”.

У книзі зібрані сатиричні та гумористичні твори авторки, які друкувалися в різних книгах і збірниках, у пресі.

Книга умовно поділена на кілька розділів: іронічні афоризми (іронізми), байки з життя, сатиричні вірші, гумористичні фото, твори для дітей і про дітей.

“Саму назву можна сприйняти і як побажання, і як запевнення, що, попри все — день добрий. Це книга, що відповідає канонам гумору і сатири: гумору — такої доброзичливої смішинки, і сатири — викривання, висміювання негативних рис і явищ”, – запевнила кандидат філологічних наук Віра Мелешко.

Одночасно можна було переглянути фотовиставку авторки “Веселий фотооб’єктив”.

“Виставка, яку я розмістила в залі — це світлини, які увійшли до книги. Я зробила так спеціально, щоб ви побачили, як вони виглядають “повноформатно”, адже в процесі верстки щось втрачається, щось можуть підрізати тощо”, – зазначила Галина Вовченко.

Звучали слова вітань від колег та шанувальників, твори авторки читали юні поціновувачі творчості Галини Вовченко. Книга вийшла друком у полтавському видавництві “Дивосвіт”.