Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавка, котра проживає в Іспанії, перемогла у Всеукраїнському літературному конкурсі

Полтавка Олена Пригода, котра вже кілька років мешкає в Іспанії, стала лауреатом ІІ премії Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози ім. Івана Чендея.

Конкурс започаткували минулого року до 95-річчя письменника Івана Чендея — відомого закарпатського письменника, відомого як кіносценарист культового фільму “Тіні забутих предків”. Цьогоріч на конкурс надіслали 280 рукописів. Журі відзначило твір Олени  Пригоди “Діточки”, де авторка тонко змальовує психологію та родинні взаємини з погляду сільської жінки.

“Ніколи не скажу про себе, що я письменник, бо то важкий труд, а я пишу стихійно, не можу себе змусити і крапка. Та і не варто робити щось насильно. Тому нехай письменниками будуть ті, хто робить усе правильно і стабільно. Але є речі вже написані – твори про людей, хто врізався в душу…і я ділюся ними. Відправила своїх “Діточок” на конкурс, а вони мені диплом красивий принесли”, – написала Олена на своїй сторінці у Фейсбук.

Олена Пригода – випускниця Полтавського педуніверситету, працювала на Полтавському обласному радіо, окрім літературного, має ще непересічний талант художника та володіє особливим стилем, ілюструє книги. Так, нещодавно вона ілюструвала Антологію сучасної української літератури, куди увійшло й одне з її оповідань.