Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава святкує День Європи (ФОТО)

17 травня в Корпусному парку відбувся загальноміський культурно-мистецький захід «Україна і Європа: спільні цінності». Цей захід мистецтв об’єднав кращі хореографічні та вокальні колективи міста, які підготували танці та пісні різних країн Європи. Організаторами виступило Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, повідомляє прес-служба міськради.

Іспанію на заході представляє хореографічний колектив «Світанок» про це розповіла заступник директора з виховної роботи школи №2 Царинна Надія:

“До цього свята готувалися керівники народний ансамбль танцю «Світанок» разом з дітьми вже давно. Широко популярні в усьому світі іспанські танці, тому ми і вибрали країну Іспанія для виступу”

Цими днями в нашому місті перебуває офіційна учнівська делегації з міста Боржомі (Грузія). Під враженням були наші гості після виконання пісні зразкового художнього колективу «Князь Тиші» грузинською мовою та танка «Лезгінка» від вихованців хореографічного колективу «Барви».

Учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського підготували для всіх бажаючих екскурсії по видатним місцям європейських країн. Це зацікавило не тільки молодь, але й старше покоління.

З нагоди свята на території парка розгорнули Європейське містечко, в якому можна було виготовити на майстер-класах вироби з паперу і дерева власними руками, намалювати та розмалювати Пізанську вежу та придбати традиційні українські сувеніри.