Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Підготовка до нового опалювального сезону: що ремонтуватимуть у Полтаві

Опалювальний період у Полтаві завершився 9 квітня. А влітку, у міжопалювальний період, зазвичай теплоенергетики готуються до нового сезону.

Як повідомив головний інженер “Полтаватеплоенерго” Володимир Пасічко, цього літа виконають низку ремонтних робіт.

“Одразу після закінчення опалювального періоду підприємство розпочинає підготовку свого теплового господарства до наступного. Плани на поточний міжопалювальний період розроблені згідно з технологічними потребами та з урахуванням фінансових можливостей підприємства”
До основних об’ємних і фінансово затратних заходів можна віднести:
   — капітальний ремонт котла ПТВМ-50 №3 на районній котельні по вул. Ціолковського, 36. До складу монтажних робіт входить заміна металевих поверхонь нагріву, обмурування та футерування котла;
   — заміну димової труби зазначеного котла, висота якої становить понад 50 м;
   — заміну системи автоматики безпеки і регулювання на трьох квартальних котельнях;
   — реконструкцію ділянки теплової мережі, над якою стоїть ринок «Мотель»;
   — капітальний ремонт зношених та аварійних ділянок мереж опалення та гарячого водопостачання довжиною 4,6 км у 2-трубному вимірі;
   — капітальний ремонт систем електропостачання котелень (ремонт електромереж, трансформаторних підстанцій, вузлів обліку, встановлення компенсуючих установок);
   — капітальний ремонт поверхонь нагріву котлів різних модифікацій та заміну котлових модулів;
   — капітальний ремонт огороджувальних будівельних конструкцій котелень та ЦТП підрядним способом (покрівлі, фасади, скління, димові труби тощо)
Окрім найбільш фінансово затратних заходів, у період підготовки теплового господарства підприємство планує виконати профілактичні роботи на котлах, газовому та електрообладнанні, насосному парку, установках докотлової обробки води, теплообмінниках, ремонт теплової ізоляції, відновлення асфальтобетонного покриття, перевірку автоматики безпеки та інші заходи. 
Уже зараз на котельні по провулку Космічному, 9 проводяться роботи зі встановлення утилізатора тепла продуктів горіння, що також належить до сучасних енергоощадних заходів.
“Загальна сума, яку підприємство планує використати на підготовку котелень, центральних та індивідуальних теплових пунктів і теплових мереж до нового опалювального сезону, становить 29,8 млн грн. Водночас сподіваємося на фінансову допомогу з обласного бюджету, що дасть можливість розширити перелік об’єктів, які підлягають капітальному ремонту і модернізації”, – говорить Володимир Пасічко.